policja

i

Autor: pixabay

Polka i jej szalony rajd po niemieckiej autostradzie. Takie rzeczy nie tylko w filmach!

2023-03-16 13:25

Takie rzeczy tylko w filmach akcji? Nie do końca! Niemieccy policjanci na pewno na długo zapamiętają ten dyżur. Szalony rajd Polki rozpoczął się w środową noc. Kobieta zdążyła przekroczyć prędkość, jechać pod prąd i... ukraść radiowóz! Badania nic nie wykazały.

Polka i jej występki. Najpierw jechała pod prąd, a potem... ukradła radiowóz

Około 3 nad ranem policja dostawała masowo zgłoszenia, że na autostradzie A9 w kierunku Berlina w pobliżu miejscowości Wiedemar (Północna Saksonia), kierowca jedzie pod prąd. Policjanci odnaleźli pojazd. Volkswagen golf stał z wyłączonymi światłami na lewym pasie. Stwarzał zagrożenie! Miał polskie numery rejestracyjne. Za kierownicą siedziała 29-letnia kobieta z Polski.

Jak podaje Bild, policjanci odprowadzili ją na bok i zaczęli zabezpieczać samochód. Kobieta nagle przesiadła się szybko na fotel kierowcy i odjechała radiowozem na... "kogutach". Policjanci szybko zareagowali i z pomocą kolegów udało im się schwytać 29-letnią Polkę. Nie miała we krwi alkoholu i narkotyków.

Polka tej nocy "poszalała". Wcześniej przekroczyła prędkość

Jak się okazało, to nie była jej szczęśliwa noc. Przed godziną 2 tej samej nocy została zatrzymana za przekroczenie prędkości. Zamiast 80 km/h, jechała... ponad 140! Polka otrzymała mandat i mogła jechać dalej.

Niemiecka policja bada całą sprawę i szuka świadków zdarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE