Gdzie obejrzeć mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia? Drugi i ostatni sparing Portowców

2021-01-22 8:13 PAZ
Pogoń Szczecin zagra z Arką Gdynia
Autor: materiały prasowe Pogoni Szczecin

Powoli dobiegają końca przygotowania piłkarzy Pogoni Szczecin do rundy wiosennej Ekstraklasy. Portowcy mają już za sobą wewnętrzny mecz kontrolny oraz przegrany 0:2 sparing z Wartą Poznań. W piątek zagrają z pierwszoligową Arką Gdynia. Gdzie odbędzie się mecz i jak będzie można go obejrzeć?

W przedostatnim tygodniu przygotowań piłkarze Pogoni mają zaplanowanych mniej treningów niż przez pierwsze 14 dni zajęć. W poniedziałek mieli zajęcia w hali pneumatycznej, we wtorek zaplanowano treningi w siłowni i na boisku, a w środę również na murawie. 

W środę zespół rozpoczął minizgrupowanie w jednym ze szczecińskich hoteli. Stamtąd piłkarze dojeżdżają na czwartkowy trening i piątkowy sparing.

W meczu z Arką na pewno nie wystąpią Adam Frączczak, Hubert Matynia, Hubert Turski, Santeri Hostikka i Marcel Wędrychowski. Ostatnio z drobnymi problemami zdrowotnymi zmagał się też Kamil Drygas. Do treningów wrócił już Michał Kucharczyk. 

Po sparingu Portowcy dostaną dwa dni wolnego. Ligowy mecz z Rakowem Częstochowa już w następny piątek - 29 stycznia w Bełchatowie (godz. 20.30). 

Transmisja z meczu Pogoń Szczecin - Arka Gdynia. Gdzie obejrzeć?

Sparing Portowców z pierwszoligową Arką rozpocznie się o godz. 15 w piątek 22 stycznia. Szczeciński klub zapewnia, że priorytetem jest rozegranie spotkania na boisku z naturalną nawierzchnią. Jeżeli pogoda na to pozwoli, to kibice będą mogli zobaczyć transmisję z meczu za pośrednictwem kanału Pogoń TV w serwisie YouTube z komentarzem Krzysztofa Uflanda, rzecznika prasowego klubu. 

Jeżeli jednak warunki pogodowe będą trudne, to w trosce o nawierzchnię boiska sparing zostanie przeniesiony na sztuczną murawę w hali pneumatycznej. W takiej sytuacji transmisja z meczu nie będzie możliwa. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14