Krokusy na Jasnych Błoniach w Szczecinie

i

Autor: Pap/Marcin Bielecki

Wiosenna aura

Pogoda w marcu w Szczecinie. Czy w najbliższy weekend będzie ciepło?

2023-03-17 14:35

Spoglądając przez okno można mieć cichą nadzieję, że wiosna powoli zbliża się do Szczecina. Promienie słońca ogrzewają nasze twarze, a na Jasnych Błoniach pojawiły się krokusy. A jaka pogoda czeka nas w najbliższy weekend?

Z Patrykiem Chamerskim – Łowcą Burz rozmawiała Paula Dąbrowska.

Pogoda w Szczecinie na sobotę 18 marca. Może być pochmurno!

- Sobota będzie dniem ładnym, choć miejscami z zachmurzeniem dużym. Słabe opady deszczu możliwe będą w godzinach przed popołudniowych w zachodniej i północno zachodniej części regionu. Od 7°C w Szczecinku do nawet 14°C w Szczecinie. Wiatr słaby – zmienny. W nocy prawdopodobnie bez opadów z większymi rozpogodzeniami. Temperatura umiarkowana. Od 4°C na południowym wschodzie do 6°C na zachodzie i na Wybrzeżu.

Pogoda w Szczecinie na niedzielę 19 marca. Będzie cieplutko!

- Niedziela z rozpogodzeniami, ale możliwe, że popada, a także lokalnie zagrzmi. Opadów spodziewałbym się w drugiej części dnia oraz wieczorem. Praktycznie w całym województwie powinniśmy ujrzeć temperatury powyżej 15°C! Na Wybrzeżu około 10-12°C. Słońca raczej nie zabraknie, a wiatr powieje umiarkowanie z południa i południowego zachodu.

Wiosna w Szczecinie. Czy możemy już się jej spodziewać?

- Czy to już wiosna? Śmiem stwierdzić, że powoli możemy już żegnać zimę, choć pamiętajmy, że w nocy lokalne temperatury mogą zbliżać się do granicy przymrozków. „W marcu jak w garncu” i tego się jeszcze trzymajmy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE