Autor: Mateusz Tomaszewicz

Podział punktów na Twardowskiego

2020-07-05 18:32

Pogoń Szczecin zremisowała na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok 2 do 2. Warto dodać, że Portowcy ponad godzinę grali w osłabieniu.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze. Już w 3. minucie strzelanie zaczął Kamil Drygas. Niestety chwilę później czerwoną kartkę otrzymał Hubert Matynia. Od 17. minuty Portowcy musieli grać w osłabieniu. Jednak to nie podłamało zawodników Pogoni, którzy jeszcze przed przerwą strzelili kolejnego gola. Autorem bramki z rzutu karnego był Adam Frączczak. Po zmianie stron to rywale zaczęli częściej atakować. Kontaktową bramkę zdobył Priklyl. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił Pulijc.

W następnym spotkaniu, Pogoń Szczecin zmierzy się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Mecz odbędzie się za tydzień o godzinie 12:30.