Bieg Niepodległości

i

Autor: Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Poland's Photostream flickr.com

Bieg Niepodległości w Szczecinie. Pobiegną w biało-czerwonych barwach, by uczcić wolność

2022-11-09 14:30

Wszystko w ramach Biegu Niepodległości, który odbędzie się już w piątek. Trasa wyznaczona została wokół Parku Żeromskiego w Szczecinie.

Sprinterzy wystartują z ulicy Plantowej, a podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin.

Święto Niepodległości na sportowo. Jak będzie wyglądał Bieg Niepodległości?

- Przygotowaliśmy trzy trasy. Jedna trasa jest dla biegaczy dziecięcych, czyli dla najmłodszych Szczecinian. Druga to Nordic Walking, a trzecia i ostatnia to ta dla dorosłych. Wynosi ona 5 kilometrów i przebiega dookoła Parku Żeromskiego. Jak wiadomo, jest on dość duży. Ciekawą rzeczą jest to, że w trakcie biegu dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele niespodzianek, atrakcji i animacji. Czekamy więc na dzieci i czekamy na dorosłych. Serdecznie zapraszamy, mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca, a to okazja by spędzić fajnie i aktywnie czas - mówi Andrzej Kus, rzecznik Żeglugi Szczecińskiej.

Pierwsze starty o godzinie 13. Na mecie na każdego z zawodników będą czekać pamiątkowe medale. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE