Płatne parkowanie w Szczecinie wraca już za tydzień. Przypominają o tym ulotki

2020-07-06 17:22 gk
Ulotki przypominają o przywróceniu opłat za parkowanie
Autor: UM Szczecin Ulotki przypominają o przywróceniu opłat za parkowanie

14 lipca, po czterech miesiącach przerwy spowodowanej epidemią, wracają opłaty za postój w szczecińskiej Strefie Płatnego Parkowania. Przypominają o tym ulotki, umieszczane za wycieraczkami samochodów zaparkowanych w centrum miasta.

Wszystko po to, by zapominalscy kierowcy nie zdziwili się, gdy w przyszły wtorek znajdą za wycieraczką mandat za nieopłacone parkowanie. Kontrolerzy SPP od poniedziałku wkładają za wycieraczki pojazdów zaparkowanych w centrum ulotki, które przypominają o przywróceniu opłat.

Wyjątkowy trójwymiarowy mural przypomina o latach świetności linii kolejowej do Polic

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"14 LIPCA STREFA PŁATNEGO PARKOWANIA WZNAWIA DZIAŁANIE

Szanowni Państwo! Informujemy, że od 14 lipca 2020 r. postój w SPP znów będzie płatny. Z powodu epidemii termin ważności opłat zryczałtowanych i abonamentowych uległ wydłużeniu o 122 dni. Kalkulator do łatwego obliczenia nowego terminu ważności jest na stronie spp.szczecin.pl. Zachęcamy do wnoszenia opłat jednorazowych za pomocą aplikacji mobilnych moBILET oraz SkyCash" - czytamy na ulotce.

Przypomnijmy, kontrolerzy SPP i płatnych parkingów na placu Orła Białego, w związku z wybuchem epidemii koronawirusa przestali sprawdzać opłaty w połowie marca. 9 kwietnia Rada Gminy Szczecin usankcjonowała stan faktyczny i zdecydowała, że postój pojazdów w SPP i na pl. Orła Białego w czasie zagrożeń związanych z wirusem SARS-CoV-2 będzie bezpłatny.