policja

i

Autor: Pixabay

Wypadek

Pijany kierowca uciekał przed policją w Szczecinie i wjechał w budynek. Ewakuowano 60 osób.

2023-03-26 14:42

Do zdarzenia doszło w niedzielę rano, 26 marca w Szczecinie przy ulicy Firlika. Pijany trzydziestoletni mężczyzna nie zatrzymał się, wezwany do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Przez utratę panowania nad autem wjechał w przyłącze gazowe budynku, przez co spowodował jego rozszczelnienie. Ewakuowano w związku z tym 60 osób. Kierowca i jedna z pasażerek byli ranni.

Pijany kierowca wjechał w przyłącze gazowe w Szczecinie

- Kierujący fordem mondeo nie zatrzymał się do kontroli drogowej i podjął próbę ucieczki; (...) stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przyłącze gazowe przy budynku przy ul. Firlika, powodując rozszczelnienie - przekazała Polskiej Agencji Prasowej oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie kom. Anna Gembala.

Szczecin: Ewakuowano 60 osób

Jak przekazała Polska Agencja Prasowa, w związku z pijackim wybrykiem trzydziestolatka, z budynku ewakuowano sześćdziesiąt osób. Po interwencji Pogotowia Gazowego, mieszkańcy budynku mogli jednak wrócić bezpiecznie do swoich mieszkań. W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby: kierowca, oraz jedna z pasażerek samochodu.

Pijany kierowca ze Szczecina bez prawa jazdy. Był poszukiwany

Jak informuje oficer prasowa szczecińskiej policji, trzydziestolatek, nie dość, że był nietrzeźwy, to miał zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo z informacji funkcjonariuszy wynika, że był też poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE