Pierwszy Szczeciński Rower Miejski sprzedany! Pieniądze zasilą konto WOŚP

2021-02-09 9:43
Przez kilka tygodni właścicielem roweru będzie Karol, syn pana Janusza
Autor: materiały prasowe Przez kilka tygodni właścicielem roweru będzie Karol, syn pana Janusza

Cena wywoławcza: 500 zł. Ofert kupna: 9. Cena końcowa: 1515,99 zł - tak w skrócie przebiegała aukcja pierwszego Szczecińskiego Roweru Miejskiego BikeS. Dochód ze sprzedaży jednośladu zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Nabywcą roweru o numerze 94001 został pan Janusz.

- Dość długo utrzymywała się kwota 1 284,56 zł. Pan Janusz korzystając z serwisu snajper.net, na 10 godzin przed końcem aukcji zaprogramował swój strzał na maksymalnym poziomie 1515,99 zł z 25-złotowym przebiciem i terminem odpalenia 5 sekund przed końcem licytacji. I okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Cała kwota została użyta do zwycięstwa. To oznacza, że w ostatniej chwili ktoś licytował bardzo blisko 1500 zł, ale strzał pana Janusza był celniejszy - mówi Wojciech Jachim, rzecznik spółki Nieruchomości i Opłaty Lokalne.

Nabywca roweru jest częstym użytkownikiem BikeS. Jak przyznał, wziął udział w licytacji, bo przede wszystkim chciał wesprzeć WOŚP. Wyjaśnił też, że właścicielem roweru będzie jego syn Karol, uczeń siódmej klasy SP1 w Szczecinie. Syn natomiast zadeklarował, że w kwietniu przekaże wygraną swojej mamie z okazji urodzin.

Zielony rower o numerze 94001 został zarejestrowany w roku 2014 jako pierwszy w systemie BikeS. Był wykorzystywany wyłącznie do celów promocyjnych. Brał udział w takich wydarzeniach, jak przejażdżka ambasadora Danii po Szczecinie czy pierwsze urodziny BikeS. Jak zapewniono, jest w znakomitym stanie technicznym, praktycznie jak nowy.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Roboty nauczyły się tańczyć | ESKA XD - Mobmania #15
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE