​Otwarte serce i chęci do pracy

2022-08-10 11:33
Szlachetna Paczka
Autor: facebook.com/paczkawinogrady

Właśnie takich osób poszukuje Szlachetna Paczka. Aktualnie poszukiwani są wolontariusze ze Szczecina i regionu, którzy będą mogli pomóc tym najbardziej potrzebującym.

- Wystarczy wejść na stronę www.superw.pl i wysłać swoje zgłoszenie. Poczekaj na kontakt koordynatora, który umówi się z Tobą na pierwsze spotkanie online. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej w trakcie to zachęcamy do odwiedzenia naszych stron internetowych - mówi Agnieszka Grzechnik dyrektor Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.

Do zadań wolontariuszy należy między innymi współpraca z darczyńcą i kontakt z rodzinami w potrzebie, przygotowanie i dostarczenie paczki czy organizacja magazynów na dary.

Żeby dotrzeć z pomocą do rodzin żyjących w biedzie i dzieci z niską samooceną potrzebnych jest ponad 14 tysięcy wolontariuszy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE