Operacja plastyczna do zobaczenia "na żywo"? Takie rzeczy tylko w Szczecinie!

2021-10-21 12:14
Operacja
Autor: Deborabalves/CC0/pixabay.com

Po raz pierwszy stolicę Pomorza Zachodniego odwiedzi jeden z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastyków w Polsce - dr Marek Szczyt. Chirurg przeprowadzi operację twarzy, którą szczecinianie zobaczą za pośrednictwem transmisji on-line.

To będzie pierwsze takie wydarzenie w Szczecinie! Zainteresowani zgromadzeni w sali konferencyjnej hotelu Radisson, którzy w dniach od 22 -23 października, wezmą udział w szkoleniu Akademia Chirurgii Plastycznej, zobaczą transmisję operacji na żywo. Chirurdzy przeprowadzą 2 operacje twarzy, w trakcie których uczestnicy na żywo będą mogli zadawać pytania operatorowi. Dla wybranych uczestników istnieje możliwość asystowania w zaplanowanych zabiegach. Szkolenie przeznaczone jest głównie dla młodych chirurgów plastyków.

Głównym założeniem szkolenia będzie przegląd technik operacyjnych z uwzględnieniem operacji endoskopowych i metod podokostnowych. Chcąc ułatwić ocenę przedoperacyjną organizatorzy skupią się również na szczegółowej anatomii chirurgicznej twarzy. W trakcie szkolenia chirurdzy przeanalizują różne rodzaje powikłań pooperacyjnych i sposoby ich leczenia oraz niepożądane efekty operacji. Szczegółowe informacje tutaj.

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE