Krokusy na Jasnych Błoniach w Szczecinie

i

Autor: Pap/Marcin Bielecki

Pogoda

Ochłodzenie w Szczecinie. Prognoza na pierwszy weekend kwietnia na Pomorzu Zachodnim

2023-03-31 13:53

Mamy już ponad tydzień wiosny w 2023 roku. Na początku było ciepło, ale w międzyczasie pojawił się w Szczecinie śnieg, w czwartek była ogromna burza. Co nas czeka w najbliższy weekend? Prognozę pogody stworzył Patryk Chamerski – Łowca Burz.

Pogoda w Szczecinie na sobotę 1 kwietnia 2023

Sobotni dzień będzie przeplatanką chłodu oraz ciepła. W północnej i środkowej części województwa spodziewałbym się przelotnych opadów deszczu lub mżawki. Od 3°C na Wybrzeżu do 7°C na południu. Nad morzem spodziewam się silniejszych porywów wiatru. Lokalnie prędkości mogą sięgnąć 70 km/h. Powieje z północnego wschodu. W nocy bez opadów, z temperaturą od 0°C w Szczecinku, do 2°C na pozostałym obszarze regionu. Wiatr umiarkowany, a nad morzem silniejszy. W porywach powiać może do 50-60km/h.

Ciepła niedziela w Zachodniopomorskiem. Pogoda na niedzielę 2 kwietnia 2023

Niedziela również powinna być bez opadów. Cieplej - od 5°C na wschodzie do 7-8°C w Myśliborzu. Wiatr umiarkowany, miejscami silny i porywisty wiejący do 50-60km/h. Powieje z północnego wschodu.

Jak na razie kolejne dni zapowiadają się chłodno, a to przez spływ arktycznej masy powietrza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE