gala ślubna Szczecin

i

Autor: Paweł Czyżewski

Obrączki, kwiaty, tort, kreacje... A wszystko w jednym miejscu

2022-02-20 17:30

Za nami 18. edycja Wielkiej Gali Ślubnej w Szczecinie. Część przyszłych małżonków odwiedziła wydarzenie, aby dopiąć ostatnie szczegóły, a inni, jak sami przyznawali, "są jeszcze w lesie":

Szukamy kamerzysty i fotografia i też kilku innych, drobnych usług. 

- Ślub bierzemy w przyszłym roku, ale daty konkretnej nie mamy. A czego szukamy? W sumie wszystkiego. Od A do Z musimy zorganizować wszystko, co związane z naszym ślubem i weselem. Takie wydarzenia są mega pomocne, bo wszystkich usługodawców spotkamy i znajdziemy w jednym miejscu i czasie. 

Niedawno się zaręczyliśmy i przyszliśmy tu, aby sprawdzić i odnaleźć się w tym wszystkim, jak to wygląda od strony technicznej, co trzeba zrobić i załatwić przed weselem. Tu na pewno wszystko znajdziemy.

- Szukamy wszystkiego, bo jesteśmy w lesie. Ślub chcemy wziąć we wrześniu, ale nie mamy pewności, jak to wszystko się poukłada, więc ciężko jest cokolwiek planować. To takie planowanie last minute. 

Najważniejsze jednak, że mimo różnych etapów planowania wesela, każdy znalazł coś dla siebie.

Przychodzą i tacy, którzy potrzebuję kompleksowych usług, ale też tacy, którzy chcą załatwić konkretną jedną usługę. Tak trochę nazywamy naszą galę takim supermarketem ślubnym, gdzie ludzie w jednym miejscu i czasie mogą poznać ofertę ślubną w pełnym przekroju. 

A kolejna gala ma się odbyć w styczniu przyszłego roku.

Nie dokarmiaj ptaków chlebem! W Szczecinie pojawiły się ptasie bufety