Nowe miejsca pracy w Szczecinie - branża health care - hi-tech

2021-10-19 14:33
Nemera
Autor: Nemera

W najbliższych latach nawet 200 osób znajdzie pracę w firmie Nemera, czyli u producenta urządzeń medycznych. Właśnie ruszyła budowa nowego zakładu.

Nowe hale produkcyjne powstają w szczecińskiej strefie ekonomicznej Trzebusz przy ul. Tytanowej w Dąbiu. Na działce o pow. 5 ha powstaje zakład produkcyjny z narzędziownią, laboratoria, obszar badawczo-rozwojowy, magazyn, część socjalna i biurowa oraz infrastruktura towarzysząca. W zakładzie produkowane będą dozowniki do aplikacji leków montowane z części dostarczanych i wytwarzanych na miejscu. Teren został już odpowiednio przygotowany pod realizację inwestycji. Działka została wyrównana, na budowie pojawiły się pierwsze elementy: ławy i fundamenty oraz zbrojenie.

W nowym zakładzie będzie również szeroko rozbudowany dział badań i rozwoju (research & development) czyli tzw. ‘mózg’ zakładu, w którym tworzone są nowe projekty. Powstanie również narzędziownia, w której firma będzie produkowała formy do wykonywania wszystkich niezbędnych części z tworzyw sztucznych, które potem będą łączone w clean roomie, by powstał końcowy produkt. Nowy zakład ma być ukończony jesienią przyszłego roku

W związku z tym Poszukiwani są specjaliści z dziedzin: mechanika, mechatronika, automatyka, a także technologie tworzyw sztucznych. Jest także praca dla specjalistów od jakości, kierowników projektów (project management) i dla projektantów maszyn oraz urządzeń.

Aktualnie firma szuka kandydatów m.in. na stanowiska: inżynier produkcji, technolog/inżynier procesu wtrysku, technik montażu i utrzymania ruchu, konstruktor form wtryskowych, project manager w dziale badań i rozwoju, inżynier laboratorium, kontroler jakości, inżynier zapewnienia jakości i metrolog.

Zignorował czerwone światło i doszło do tragedii! Było tylko słychać huk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE