Noraco inwestorem Apartamentów Sunset Resort w Grzybowie i Partnerem Gali Finałowej Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020

2020-08-10 17:59 Materiał sponsorowany

Już tylko kilka tygodni zostało do wydarzenia, jakim jest Gala Miss Polski Pomorza Zachodniego 2020. Która Polka otrzyma ten zaszczytny tytuł? Przekonamy się już 28 sierpnia 2020 roku.

Przypomnijmy, koronę Miss Polski Pomorza Zachodniego w 2018 zdobyła Olga Buława ze Świnoujścia, a w 2019 laury przypadły Paulinie Polak. W tym roku Gala Finałowa odbędzie się 28 sierpnia o godz. 19:30 w Binowo Park Golf Club, a całość zorganizowana zostanie w czasie prestiżowego turnieju golfa World Amateur Golfers Championship.

Partnerem Gali Finałowej jest Noraco - deweloper inwestujący już nie tylko w Warszawie, lecz także właśnie na Pomorzu. Firma istnieje już od 2005 roku i wciąż się rozwija. Na swoim koncie mają m.in. duży projekt deweloperski na warszawskiej Woli obejmujący niespełna 400 mieszkań i lokali. Do użytkowania oddano już także 8 budynków z pierwszego etapu Osiedla Podbórzańska na szczecińskim Warszewie. W 2011 roku rozpoczęła się budowa pierwszego z 12 budynków mieszkalnych na ul.Maciejkowej w Szczecinie. To również Noraco trzyma pieczę nad Sunset Resort powstającym w Grzybowie. Sunset Resort to kompleks 9 budynków apartamentowych. Metraż apartamentów wynosi od 23 do 54,48 metrów kwadratowych. Deweloper przekonuje, że to idealna inwestycja, by właściciele apartamentów na nieruchomości mogli zarabiać - i to nie tylko w sezonie letnim, ale przez cały rok. Dodatkową zachętą ma być fakt, że cena apartamentów jest niższa niż cena tych znajdujących się w popularnym Kołobrzegu położonym zaledwie 6 kilometrów stąd. I kolejny, być może najważniejszy atut: ośrodek położony jest nad samym morzem! Kto nie marzył o takim widoku?

Sunset Resort
Autor: Wizualizacja Sunset Resort

W części północnej goście będą mogli korzystać z pięknej infrastruktury relaksacyjno-rekreacyjnej na terenach Natura 2000 – ogrodu i parku z drewnianymi pergolami, słonecznymi pomostami i tarasami wypoczynkowymi. Przy ośrodku wybudowanych zostanie 390 miejsc parkingowych, z czego 113 mieścić będzie się w garażu podziemnym. Istnieje możliwość wykończenia apartamentów pod klucz.

Dlaczego wybór padł na Grzybowo? Ponieważ jest to kameralna, ale urokliwa miejscowość, nie brakuje w niej atrakcji oraz pięknych zakątków. Kurort położony jest na obszarze Koszalińskiego i Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego, dzięki czemu należy do najczystszych rejonów Polski. W pobliżu Zatoki są wyjątkowe trasy spacerowe oraz rowerowe. Na ścieżce biegnącej w kierunku Dźwirzyna, przy punkcie postojowym, znajduje się unikatowa rzeźba rowerów. Trasa ta, zwana rowerową autostradą, biegnie wzdłuż morza z dala od zgiełku i hałasu. W tym regionie zakocha się każdy, kto przyjedzie tu na dłużej.

A teraz Noraco angażuje się także w organizację jednej z najważniejszych modowych imprez.

Gala Finałowa Miss Polski Pomorza Zachodniego rozpocznie się o godz. 19.30.

Więcej na:

Gala Miss Polski
Autor: Materiały prasowe Gala Miss Polski
Noraco Logo
Autor: Materiały prasowe Noraco Logo

Artykuł sponsorowany