Uśmiechnij się!

Najśmieszniejsze memy o Szczecinie. Pogoń Szczecin i Piotr Krzystek. Sprawdź, co bawi szczecinian i Polaków!

2023-05-21 8:32

O tym, że szczecinianie mają do siebie dystans, wiadomo od dawna. W końcu to w Szczecinie stoi pomnik Paprykarza Szczecińskiego czy otyłego gołębia. To ponoć do tego miasta jedzie się „nad morze”. To też w tym mieście narodowo-miejscowym daniem jest pasztecik. A co na co dzień bawi szczecinian? Zobacz najnowsze memy o Szczecinie!

Memy o Szczecinie. Z czego śmieje się Internet?

Ludzie mieszkający w Szczecinie zdają sobie sprawę, że stolica województwa zachodniopomorskiego to czasami jeden wielki mem. Wielka powódź? W końcu to Stettin Floating Garden, pływające miasto. Morze? Pewnie, w Szczecinie przecież jest wielka plaża na wyspie Grodzkiej. Pyszne jedzenie? Każdy wie, że przeciętny szczecinianin składa się z pasztecika, frytokebaba i paprykarza (co zabawne, od lat nie produkuje się go w Szczecinie).

Na pewno też nie pomagają władze miasta, które co rusz chcą pokazać, że da się jeszcze bardziej zakorkować miasto. A prawobrzeże Szczecina? To w ogóle stan umysłu. Niby Szczecin, ale nie do końca.

Do tego Szczecin jest tak ciekawy, że jako najciekawszą atrakcję wybrano… kota Gacka.

Zobacz najlepsze memy o Szczecinie i uśmiechnij się! Nic innego nam nie zostaje

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE