znani szczecinianie

Znani szczecinianie. O ich istnieniu mogliście nawet nie wiedzieć! LISTA

2023-09-10 10:02

Międzynarodowy Dzień Mężczyzny coraz bliżej! Z tego powodu postanowiliśmy znaleźć najbardziej znane osoby, które są związane ze Szczecinem. Popularni aktorze, piosenkarze, a nawet… rysownicy! Sprawdźcie.

Oni urodzili się w Szczecinie. Zna ich cała Polska

Szczecin słynie z mężczyzn i to nie byle jakich! W końcu każdy pan pochodzący ze Szczecina jest wyjątkowy na swój sposób. Nasi przemili oraz przystojni mężczyźni podbijają też świat! Nie tylko sportowo, jak Kamil Grosicki, który wraz z reprezentacją Polski osiąga wysokie wyniki w światowych imprezach. Aktorsko mamy nawet Aleksandra Mackiewicza. A zagrał on w znanej brytyjskiej produkcji „Peaky Blinders”! Doktor Wezół z „Rancza” wam coś mówi? Tak, on jest ze Szczecina!

Szczecinianinem może być każdy. Nie tylko bezpośrednio urodzony w Szczecinie, ale też osoba, która jest z tym miastem po prostu związana. Może tu mieszka od lat?

Oto najpopularniejsi szczecinianie. Zna ich cały świat!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE