sport

Morska bryza, wiatr we włosach i mnóstwo dobrej energii. Biegacze opanują Pobierowo!

2023-10-05 12:32

Przed nami II edycja biegu POBIEROWO BALTIC RUN 2023. Impreza odbędzie się 7 października, a na sprinterów - poza zastrzykiem endorfin czeka moc atrakcji.

POBIEROWO BALTIC RUN 2023

To impreza dla amatorów jak i zawodowych biegaczy. Pierwsza - ubiegłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem i pozytywnych odzewem ze strony pasjonatów sportu, ale i kibiców, stąd decyzja, aby wydarzenie kontynuować. Dystans do przebiegnięcia to 10 kilometrów. Przygotowano także trasę Nordic Walking. Tu do pokonania będzie 5 kilometrów.  Na trasie z pewnością nie zabraknie dobrej atmosfery, ale i punktów regeneracyjnych z wodą pitną. Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe, a na mecie czekać będą medale i poczęstunek. W kategorii OPEN nie zabraknie niespodzianek. Do wydarzenia dołączyło już wielu partnerów, dlatego uczestnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody. To między innymi zegarki sportowe, głośniki, vouchery, a nawet telewizory. Za organizację odpowiedzialna jest grupa "Pobierowo Biega" oraz Urząd Gminy Rewal. To doskonała okazja do spędzenia aktywnie czasu wolnego i zabawy na świeżym powietrzu, a to wszystko w duchu wzajemnej rywalizacji.

Patronem wydarzenia jest Radio Eska Szczecin.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE