Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2020 - przyjdź na casting i otwórz drzwi do wielkiej kariery!

2020-06-29 8:05 Artykuł sponsorowany
Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019 - Paulina Polak
Autor: Grzegorz Kluczyński Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019 - Paulina Polak

Mieszkanki Pomorza Zachodniego określane są mianem najpiękniejszych kobiet w Polsce. Nie bez przyczyny, bo to właście przedstawicielki naszego regionu bardzo często zajmują czołowe miejsca w polskich i międzynarodowych konkursach piękności. Już wkrótce odbędzie się gala Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego. Wzięcie w niej udziału to przepustka do finału Miss Polski, a co za tym idzie - szansa na wspaniałą karierę i międzynarodowe sukcesy. Warto więc powalczyć o tę jedyną i niepowtarzalną koronę Miss!

Miss Polski - lata tradycji

Wybory Miss Polski to bardzo ważne wydarzenie o bogatej historii, liczącej sobie już 30 lat. Pierwsza edycja odbyła się w 1990 roku. To niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie.

Laureatki tego prestiżowego konkursu odnoszą wielkie sukcesy nie tylko w Polsce, ale poza jej granicami, gdzie reprezentują nasz kraj w międzynarodowych konkursach piękności, niejednokrotnie zdobywając czołowe miejsca i wyróżnienia w takich konkursach jak Miss Intercontinental, Miss Supranational, The Queen of Europe, Miss Tourism Europer czy Miss World.

Konkurs Miss Polski to nie tylko wspaniała przygoda, która każdą kandydatkę przybliża do zdobycia wymarzonej korony. To przede wszystkim ogromna szansa dla dziewcząt, które marzą o karierze modelki.

Pomorze Zachodnie - kraina pięknych kobiet

O tym, że najpiękniejsze kobiety pochodzą z Pomorza Zachodniego, nie trzeba nikogo przekonywać. Jest na to wiele dowodów. W 2018 roku koronę Miss Polski zdobyła Olga Buława ze Świnoujścia. Rok później piękna świnoujścianka otrzymała zaszczytny tytuł Miss Congeniality podczas wyborów Miss Universe 2019.

W ubiegłym roku koronę Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego otrzymała Paulina Polak. Szczecinianka wzięła udział m.in. na gali Miss Festiwalu Gwiazd Sportu. Natomiast pierwsza wicemiss, Justyna Niegolewska reprezentowała nasz region na finałowej gali Miss Polski 2019.

Czy rok 2020 będzie pasmem sukcesów dla mieszkanek naszego regionu? Przekonamy się już wkrótce. Przed nami kolejna edycja Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego.

Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019
Autor: Grzegorz Kluczyński Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019

Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2020 - przyjdź na casting!

Pierwszym etapem w walce o zaszczytny tytuł Miss Polski są regionalne wybory. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, gala odbędzie się nieco później niż w latach ubiegłych.

- Casting i gala przesunęły się w terminie, jednak działamy i wszystko odbędzie się zgodnie z zapowiedziami - zapewnia Violetta Geyer, organizatorka konkursu regionalnego Miss Polski.

Casting odbędzie się 10 lipca o godz. 15:00 w Hotelu Dana w Szczecinie. Kandydatki do korony Miss mogą już teraz nadsyłać swoje zgłoszenia na adres biura misspolski.szczecin@wp.pl. Więcej informacji dotyczących castingu można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2020 - casting
Autor: mat. organizatora

Po castingu rozpoczną się wielkie przygotowania do finałowej gali regionalnej, co będzie wiązało się z ciężką pracą, ale także z licznymi przyjemnościami. Kandydatki wezmą udział m.in. w licznych sesjach zdjęciowych. O ich urodę zadba znana francuska marka Thalion.

Thalion
Autor: mat. prasowe

W tym roku lato zapowiada się wyjątkowo słoneczne, a najpiękniejsze mieszkanki Zachodniopomorskiego jako pierwsze będą mogły przekonać się m.in. o właściwościach Bronz'Age - nowego wakacyjnego produktu marki Thalion, idealnego dla wszystkich korzystających z uroków lata i marzących o pięknej i naturalnej złoto-brązowej opaleniźnie. Bronz'Age to jedyny nutraceutyk o działaniu odżywczym i zdrowotnym, którego składniki aktywne mogą pomagać w ochronie skóry przed szkodliwym promieniowaniem UV, przyspieszać proces opalania i podtrzymywać już uzyskany koloryt skóry, a także hamować jej przedwczesne starzenie się.

Thalion
Autor: mat. prasowe

Warto śledzić facebookowy profil marki Thalion, gdzie można znaleźć informacje dotyczące jej produktów, a także wszelkie nowości.

Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego - gala finałowa

Efekty przygotowań będzie można zobaczyć 28 sierpnia, podczas gali finałowej Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2020, która odbędzie się w wyjątkowej plenerowej scenerii Binowo Park Golf Club Szczecin, podczas prestiżowego turnieju World Amateur Golfers Championship.

Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019
Autor: Grzegorz Kluczyński Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego 2019

Artykuł sponsorowany