inwestycje

Mieszkańcy Bukowa mają w końcu park z prawdziwego zdarzenia

2023-05-12 15:22

Nowa przestrzeń i więcej miejsc do wypoczynku. Zakończyły się już prace przy ulicy Kolonistów w Szczecinie. To kolejny projekt zrealizowany w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego

Nowa przestrzeń na Bukowie

Prace zakończone. Wykonawca zgłosił już roboty do odbiorów technicznych. Mieszkańcy sami czekali na metamorfozę tej przestrzeni. Projekt udało się zrealizować w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego.

- Efektem kilkumiesięcznych prac jest zupełnie nowe oblicze zielonego zakątka na osiedlu Bukowo. Wykonano spacerowe alejki i nasadzenia, zamontowano ławeczki i elementy małej architektury. Powstało też boisko wielofunkcyjne i siłownia pod chmurką. Pojawił się wybieg dla psów, chodniki i 12 miejsc parkingowych - powiedział nam Dariusz Sadowski, ze szczecińskiego magistratu.

W najbliższych dniach rozpoczną się odbiory techniczne, które powinny potrwać kilka tygodni. Koszt tej inwestycji to to blisko 4,5 miliona złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE