Makabra w Szczecine. Zabił żonę, teściową, a potem popełnił samobójstwo

2021-11-27 14:14
Makabra w Szczecine. Zabił żonę, teściową, a potem popełnił samobójstwo
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Trwa zabezpieczanie śladów i gromadzenie materiału dowodowego ws. śmierci trzech osób w Szczecinie - poinformowała w sobotę rzeczniczka szczecińskiej Prokuratury Okręgowej Alicja Macugowska-Kyszka.

W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w nocy, prokurator z udziałem techników kryminalistyki, jak również policji wykonywał czynności procesowe" - powiedziała PAP w sobotę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka. Jak dodała, czynności były prowadzone "w celu zabezpieczenia śladów i dowodów przed ich zniekształceniem bądź zniknięciem".

"Przeprowadzone zostały oględziny. Zabezpieczone zostały ciała trzech osób, które w związku z tym zdarzeniem poniosły śmierć" - powiedziała prok. Macugowska-Kyszka.

Dodała, że ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok tych osób. Trwa zabezpieczanie śladów i gromadzenie materiału dowodowego. Prokuratura nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

O sprawie jako pierwszy poinformował rmf24.pl. Według portalu do zdarzenia doszło w trakcie awantury domowej. Zabójstwa dwóch kobiet miał dokonać nożem mężczyzna, który następnie miał popełnić samobójstwo. Ofiary to jego żona (która według informacji portalu zmarła po przewiezieniu do szpitala) i teściowa. Policję na miejsce tragedii wezwał syn - 11-letni chłopiec - dodano

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE