Makabra w Szczecine. Zabił żonę, teściową, a potem popełnił samobójstwo

2021-11-27 14:14
Makabra w Szczecine. Zabił żonę, teściową, a potem popełnił samobójstwo
Autor: pixabay.com Zdjęcie poglądowe

Trwa zabezpieczanie śladów i gromadzenie materiału dowodowego ws. śmierci trzech osób w Szczecinie - poinformowała w sobotę rzeczniczka szczecińskiej Prokuratury Okręgowej Alicja Macugowska-Kyszka.

W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce w nocy, prokurator z udziałem techników kryminalistyki, jak również policji wykonywał czynności procesowe" - powiedziała PAP w sobotę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Alicja Macugowska-Kyszka. Jak dodała, czynności były prowadzone "w celu zabezpieczenia śladów i dowodów przed ich zniekształceniem bądź zniknięciem".

"Przeprowadzone zostały oględziny. Zabezpieczone zostały ciała trzech osób, które w związku z tym zdarzeniem poniosły śmierć" - powiedziała prok. Macugowska-Kyszka.

Dodała, że ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok tych osób. Trwa zabezpieczanie śladów i gromadzenie materiału dowodowego. Prokuratura nie udziela więcej informacji w tej sprawie.

O sprawie jako pierwszy poinformował rmf24.pl. Według portalu do zdarzenia doszło w trakcie awantury domowej. Zabójstwa dwóch kobiet miał dokonać nożem mężczyzna, który następnie miał popełnić samobójstwo. Ofiary to jego żona (która według informacji portalu zmarła po przewiezieniu do szpitala) i teściowa. Policję na miejsce tragedii wezwał syn - 11-letni chłopiec - dodano

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE