(LETNIA) Prognoza pogody dla Szczecina na czwartek 09.09.

2021-09-09 6:05
pogoda
Autor: Pixabay.com - domena publiczna

Dzisiejszy dzień będzie z pewnością sentymentalną podróżą dla wielu mieszkańców Szczecina. Udamy się w nią dzięki pięknej pogodzie, która wielu z nas przypomni, jak wspaniale było w pierwszych tygodniach wakacji, kiedy temperatury w naszym mieście - lub tam, gdzie spędzaliśmy urlopy - sięgały ponad 25 stopni.

I takie właśnie wartości zobaczymy także dzisiaj na szczecińskich termometrach. Z wykresów, które tworzą eksperci od pogody, wynika, że maksymalnie "słupku rtęci" zatrzymają się na poziomie 26. kreski. Pamiętajmy jednak, że są to wartości w cieniu. W słońcu, którego dziś nie zabraknie, temperatura odczuwalna będzie zdecydowanie wyższa. 

Oczywiście nie ma mowy dziś o opadach deszczu, ale w kwestii wody, warto mieć dziś przy sobie butelkę napoju i pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. Osoby wrażliwe na warunki biometeo mogą dziś odetchnąć z ulgą, ponieważ ciśnienie przez cały dzień będzie znajdowało się na stabilnym i umiarkowanym poziomie. 

To będzie naprawdę piękny dzień, a jutro ma być jeszcze cieplej. Warto więc wybrać się np. na szczecińskie kąpieliska. Co prawda nie spotkamy tam już ratowników WOPR, więc odradzamy kąpiele, ale to doskonała okazja, żeby jeszcze się poopalać i skorzystać z typowo letniej i wakacyjnej pogody zanim przyjdzie jesień. 

Banksy tu był? Tajemnicze dzieło w centrum Szczecina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE