Koronawirus wymusza zmiany w funkcjonowaniu Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie

2020-10-12 12:41
Schronisko dla Bezdomnch Zwierząt Szczecin
Autor: Michał Zaręba

Schronisko wprowadziło ograniczenia w obsłudze interesantów w związku z napiętą sytuacją epidemiczną w Szczecinie. Placówka będzie nieczynna dla odwiedzających i postronnych. Wstrzymana została także zbiórka darów.

Potrzebnych schronisku rzeczy osobiście nie dostarczymy, ale możemy skorzystać z dostawy oferowanej przez sklepy internetowe. Chodzi o koce, karmę weterynaryjną czy karmę mokrą. Niezależnie jednak od sytuacji epidemicznej wciąż działa pogotowie interwencyjne i weterynaryjne, możliwa jest także utylizacja zwłok zwierzęcych. Nieprzerwanie realizowane są także odbiory zaginionych zwierząt.

Dodajmy, że cały czas realizowane są także procesy adopcyjne - w celu uzyskania informacji na temat adopcji warto odwiedzić stronę internetową schroniska lub zadzwonić pod numer telefonu 91-487 02 81, 91-487 66 46. Finalizacja adopcji, czyli podpisanie umowy i odbiór zwierzęcia odbywa się jedynie po wcześniejszym i telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Łabędzia rodzina – Jezioro Ukiel Olsztyn
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE