Komplet punktów z beniaminkiem to obowiązek - Pogoń Szczecin zagra ze Stalą Mielec

2020-12-04 12:23 Kacper Narodzonek
Stadion Pogoni Szczecin
Autor: Kacper Narodzonek

Już w poniedziałek [07.12] do Szczecina przyjedzie drużyna Stali Mielec. Ekipa z Podkarpacia borykała się z problemami, co poskutkowało zmianą na stanowisku trenera. Biało-niebiescy poprawili swoją grę, co nie zmienia faktu, że to Granatowo-Bordowi są faworytem tego meczu.

Poprawę gry u drużyny z Mielca było widać już w ostatnim meczu Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin. Mielczanie bardzo długi utrzymywali korzystny wynik meczu, ostatecznie jednak po 120 minutach i rzutach karnych musieli uznać wyższość rywala. Nie zmienia to faktu, że Pogoń w Szczecinie w meczu ze Stalą Mielec będzie zdecydowanym faworytem i tylko zwycięstwo będzie swojego rodzaju spełnieniem zadania. - Mówi Krzysztof Ufland, rzecznik Pogoni Szczecin.

Portowcy do meczu z Mielczanami przystąpią po zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock. Portowcy w tym meczu oddali tylko dwa celne strzały, a całe widowisko nie porwało kibiców. Granatowo-Bordowi będą chcieli zmazać negatywne wrażenie pozostałe po meczu na Mazowszu. Pogoń razi nieskutecznością, która jest elementem do poprawy. Z kibice mogą być zadowoleni z tego, że Pogoń straciła najmniej bramek w całej lidze.

Spotkanie Pogoni Szczecin ze Stalą Mielec odbędzie się w poniedziałek, 7 grudnia​. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 18. Relację live z tego meczu będzie można śledzić na naszej stronie.