Kolejne zmiany w ramach torowej rewolucji

2022-06-13 14:47
torowa plac rodła
Autor: fot. tramwaje szczecińskie

To będzie już 10 zmiana w tym rejonie. Kierowców czekają objazdy, a pasażerów zmiany lokalizacji przystanków.

Od najbliższego czwartku (16.06) czeka nas zamknięcie Placu Rodła w Szczecinie.

- Mamy 18 linii autobusowych, które kursują w rejonie Placu Rodła. One będą musiały być w innych miejscach, z innego miejsca wystartują. Względnie lekko zmienioną trasą będą jeździły. Jeśli chodzi o kierowców, no to tutaj na pewno duża zmiana - całkowicie zamknięty Plac Rodła pomiędzy ulicą Matejki, a Wyzwolenia. Przejazd przez ulicę Wyzwolenia będzie możliwy, natomiast tylko w kierunku Bramy Portowej. Jeśli chodzi o ten kierunek już z Bramy Portowej w kierunku centrum to będzie objazd przez Plac Żołnierza, albo przez ulicę Małopolską, bo właśnie na odcinku od Małopolskiej ulica Wyzwolenia będzie zamknięta - wyjaśnia Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy spółki Tramwaje Szczecińskie.

Zamknięcie tego odcinka jest związane z koniecznością wykonania warstwy ścieralnej oraz prac wykończeniowych w rejonie Placu Rodła. Inaczej pojadą między innymi autobusy linii: 58,59, 101, 107, 812 czy B.

Zmiany w organizacji mają potrwać około dwóch tygodni. Szczegóły znajdziecie na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE