Kibice Portowców znowu przeleją krew

2020-02-04 14:04
Granatowo Bordowa krew
Autor: Materiały Prasowe Pogoń Szczecin

Rozpoczęła się kolejna edycja akcji o nazwie: "Granatowo-Bordowa krew", organizowanej przez Pogoń Szczecin. Do tej pory-we wszystkich edycjach-, sympatycy Dumy Pomorza "przelali" ponad tysiąc litrów krwi.

Duma Pomorza z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, od lat zachęca sympatyków Pogoni do oddawania daru życia. Z edycji na edycję rośnie liczba osób, które biorą udział w akcji.

- Krew lub jej składniki będzie można oddawać do końca kwietnia tego roku. Nagrodą za udział w szlachetnej inicjatywie jest możliwość każdorazowego otrzymania darmowego biletu na mecz Pogoni. Najlepsza trójka otrzyma ponadto karnety na spotkania drużyny w kolejnym sezonie - mówi Krzysztof Ufland rzecznik Pogoni Szczecin.

W poprzedniej edycji "Granatowo-Bordowej krwi", kibice oddali 66 litrów krwi i jej składników. Najhojniejsza fanka przelała 2250 ml, zaś dawca 3000 ml.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE