Feministyczne oświadczyny

i

Autor: TikTok Sukhmin Garcha

świat

Feministyczne oświadczyny wywołały burzę w sieci

2023-03-31 9:59

Feminizm to jeden z najważniejszych ruchów społecznych na całym świecie. Dzięki temu wiele kobiet odważa się nie tylko na wkroczenie w świat męskich zawodów, ale nawet oświadczają się mężczyzną. Jedna z influencerek postanowiła tak pokazać partnerowi miłość. Spadła na nią za to lawina hejtu!

Sukhmin Garcha oświadcza się partnerowi. Filmik hitem sieci?

Sukhmin Garcha na co dzień zajmuje się edukacją kosmetyczną. Mieszka w Vancouver w Kanadzie. Jej partner, Shiraz Brar pracuje jako higienista stomatologiczy.

Choć do oświadczyn doszło pod koniec ubiegłego roku, afera ciągnie się do dziś. Filmik wpadł w viral i pomimo różnych zainteresować, wyświetla się on prawie każdemu. Z pozoru normalna sytuacja, kobieta oświadczyła się swojemu partnerowi. Jednak dla wielu to nie było takie proste do zrozumienia.

- Tylko dlatego, że niewiele osób tego nie zrobiło, nie oznacza, że ​​jest to złe – komentuje Sukhmin.

Jak ujawnia Daily Mail, Sukhmin otrzymała i dalej dostaje mnóstwo wiadomości dot. jej filmików. Głównie od kobiet, które potrafią ją wyzywać i poniżać. Zarzucają jej, że powinna się wstydzić oświadczyn. Jedna kobieta nawet napisała „wolę umrzeć niż coś takiego zrobić”.

- W naszym społeczeństwie zawsze chcemy równości, ale z powodu uprzedzeń kulturowych zawsze pojawia się opór – powiedziała Sukhmin.

Sama Sukhmin Garcha była zaskoczona tym, że dostała ogrom wsparcia od mężczyzn, a atakują ją głównie kobiety. Kanadyjka opowiedziała Daily Mail, dlaczego to zrobiła.

- Osobiście nie spowodowało to żadnych problemów. Mój chłopak miał największy uśmiech na twarzy. Nasze rodziny były bardzo wspierające i szczęśliwe z tego powodu. Moja mama była naprawdę dumna – opowiedziała Sukhmin.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE