Inga

i

Autor: archiwum prywatne

Jeśli od dziecka chciałeś zostać superbohaterem, teraz możesz. Walczymy o życie małej Ingi

2020-12-10 11:29

Mówi się, że życia nie da się przeliczyć na złotówki, ale życie małej Ingi to 9,5 mln zł. Tyle muszą zebrać, mieszkający w Przęsocinie pod Szczecinem, rodzice chorującej na SMA dziewczynki. Po usłyszeniu diagnozy, ich świat runął:

- To był dla nas szok, z którego do tej pory nie potrafimy się otrząsnąć. Wcześniej nie pomyślałabym nawet, że można przeżywać tak ogromny ból emocjonalny. Zaraz po usłyszeniu diagnozy wpadłam w histerię. Dopiero kiedy Pani Doktor powiedziała mi, żebym się uspokoiła, bo muszę jak najszybciej przyjechać do szpitala, bo muszę ratować życie mojego dziecka, musiałam stanąć do pionu, choć to był bardzo bolesny cios - wspomina Pani Paulina, mama Ingi.

Podczas zbliżających się Świąt, każdy może zostać Mikołajem. Prezentem dla dziewczynki będzie nowe życie.

- Żeby pomóc uzbierać nam tę horrendalną sumę, można wpłacać pieniążki na stronie fundacji siepomaga. Zapraszamy też do grupy licytacyjnej na Facebook'u. Założyliśmy także fapage Ingi - #bohaterskainga. Tu z kolei można zobaczyć, jak wygląda codzienna walka mojej córeczki czy postępy w rehabilitacji.

Obecnie Inga ma 4 miesiące, a wg lekarzy najlepsze efekty leczenia można uzyskać do 6 miesiąca życia. Nie czekajmy więc i wspólnie podarujmy jej najcenniejszy prezent.

W centrum Szczecina ruszył Targ Świąteczny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE