drogówka kontrola

i

Autor: Policja

policja

Jechał podpisać policyjny dozór. Miał we krwi 3 promile alkoholu!

2023-03-21 14:35

Czasami nie wiemy, skąd takie pomysły przychodzą ludziom do głowy. 49-latek z Chociwla został zatrzymany przez drogówkę, kiedy jechał złożyć podpis pod dozorem policyjnym. Okazało się, że miał we krwi... 3 promile alkoholu!

Pijany jechał podpisać policyjny dozór

49-latek został zatrzymany do kontroli drogowej przez chociwelską Policję w miejscowości Stara Dąbrowa. Kierowca Renault zwrócił uwagę funkcjonariuszy swoją podejrzaną jazdą:

 - Już podczas kilku pierwszych słów mundurowi wiedzieli, że ich przypuszczenia były zasadne. Badanie kierowcy na urządzeniu pomiarowym wykazało blisko 3 promile alkoholu w w organizmie - tłumaczy mł asp. Justyna Siwarska z KPP w Stargardzie

Co najciekawsze, okazało się, że 49-latek był na liście osób dozorowanych przez Policje i jechał na komisariat złożyć podpis. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego nierozważnego zachowania. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE