Szczecin Balloon Fest

i

Autor: Rafał Ceglarek

Jak wygląda Szczecin z balonowego kosza? [ZOBACZ WIDEO]

2020-12-11 14:08

Kilkaset metrów specjalnego materiału oraz lin, wiklinowy kosz i ​masa gorącego powietrza. To przepis na wzniesienie się balonem w przestworza.

Kilkadziesiąt takich kolorowych statków powietrznych może pojawić się na szczecińskim niebie dzięki jednemu z projektów w Szczecińskim Budżecie Obywatelskim. Organizatorzy zdradzają, że interesuję ich nie tylko samo wydarzenie. 

Generalnie chcemy pokazać to piękno balonów w Szczecinie i chcemy zachęcić ludzi do czynnego udziału i latania balonami - mówi współorganizator i zawodowy pilot balonowy - Bartosz Oberski.

Według doświadczonego baloniarza, latanie jest jak sen z dzieciństwa. Mówię oczywiście o śnie o lataniu. Najczęściej jako dzieci śnimy o tym. Założę, że wielu z nas śniło fruwając nad miastem, będąc lżejszym od powietrza - dodaje doświadczony baloniarz. 

Bartosz Oberski - pilot balona

i

Autor: Rafał Ceglarek

Projekt można znaleźć na listach ogólnomiejskich Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Na ten oraz inne pomysły w ramach tegorocznej edycji można głosować do 21 grudnia.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Zobacz Szczecin z balonowego kosza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE