Idzie jesień! Sprawdź prognozę pogody dla Szczecina na 15.09.

2021-09-15 5:56
pogoda
Autor: Pixabay.com - domena publiczna

Mieszkańcy naszego miasta powoli będą się już musieli przyzwyczajać zabierania ze sobą parasolek i cieplejszego ubioru. Dzisiaj po raz ostatni w najbliższym czasie zobaczymy na termometrach wartości powyżej 20 stopni, a deszcz będzie coraz częstszym zjawiskiem.

W najcieplejszym momencie dnia temperatura będzie wynosiła 23 stopnie Celsjusza. Warto się tym cieszyć, bo następne dni mają przynieść lekkie ochłodzenie. 

Późne popołudnie i wieczór w Szczecinie będą upływały pod znakiem deszczu. Tak aura ma być normą także w kolejnych dniach. Ciśnienie będzie dziś powoli spadać, więc w drugiej części dnia mocniejsza kawa może okazać się niezbędna. Zdecydowanie powoli musimy przestawiać się na jesienny tryb, ponieważ lato chyba odchodzi już bezpowrotnie. Choć nikt by nie narzekał, gdyby pogoda nas jednak zaskoczyła. 

Dziś w kalendarzu świąt nietypowych mamy naprawdę szeroki wybór okazji do świętowania. Obchodzimy m.in. międzynarodowy dzień kropki. Dla niektórych postawienie tego znaku na końcu zdania w SMS-ie czy mailu oznacza prawdziwą złość albo niechęć. Dziś proponujemy więc wiadomości kończyć emotką uśmiechu :) 

W formie 24 - Jak stworzyć domową siłownię?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE