Filia w Przecławiu zamknięta, w Policach działa z ograniczeniami

2020-03-25 15:15 Jakub Boruń
Przecław
Autor: archiwum se.pl Tutaj doszło do tragedii.

Decyzją starostwa Powiatowego w Policach zamknięto filię Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg w Przecławiu. Placówka pozostanie zamknięta do odwołania.

Sytuacja z koronawirusem zaostrza się, dlatego osoby decyzyjne podejmują odpowiednie kroki, aby zahamować rozprzestrzenianie się groźnego patogenu COVID-19. Część działań zakłada zamykanie jednostek, a część wprowadzanie sporych ograniczeń.

Filia Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg w Przecławiu zamknięta jest do odwołania, natomiast wydział przy ulicy Tanowskiej w Policach działa w mocno ograniczonym zakresie. Będą załatwiane tylko pilne sprawy klientów, które są np. terminowe. Kontakt jest możliwy telefonicznie, a numery możecie znaleźć na stronie internetowej. Zawsze w pierwszej kolejności zostanie podjęta próba załatwienia sprawy przez telefon, a jeżeli będzie to możliwe, interesant usłyszy sugerowany sposób.

Ważne zmiany wprowadził również Powiatowy Urząd Pracy w Policach. Obsługa petentów w Kołbaskowie i Dołujach jest zawieszona do odwołania, zaś innym klientom urzędu proponuje się kontakt telefoniczny oraz elektroniczne rozwiązywanie spraw.