Eska Dowozi

i

Autor: Radio Eska

ESKA Dowozi w Szczecinie! Poznaj zasady i weź udział w naszej nowej akcji!

2021-05-28 13:22

Dzięki akcji ESKA Dowozi możesz mieć dostarczony catering od Radia ESKA prosto do domu lub pracy! Wystarczy, że zgłosisz się do naszej zabawy, a my dowieziemy Ci gorące posiłki na terenie Szczecina. Sprawdź, jak to zrobić!

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Szczecin 96,9 FM mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody są dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi można posłuchać na antenie ESKI Szczecin. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media. Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy ze Szczecina i okolic. Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl.

Konkurs potrwa do 28 maja.

ESKA Dowozi - 28 maja

W ostatnim dniu akcji ESKA Dowozi mówimy: Wiktoria!

Po pierwsze - tak ma na imię nasza ostatnia słuchaczka, do której dostarczyliśmy torbę sushi wraz z ESKA boxem.

Po drugie - wiktoria to zwycięstwo, bo przez 3 tygodnie udało nam się dowieźć szamkę i dużo pozytywnej energii w każdy możliwy rejon Szczecina. Byliśmy na rybach, w firmie ochroniarskiej, akademiku, a najczęściej w Waszych domach.

Wielkie dzięki za gościnę i udział w naszej akcji!

To już koniec naszej akcji ESKA Dowozi!

i

Autor: Eska.pl To już koniec naszej akcji ESKA Dowozi!

ESKA Dowozi - 27 maja

Jeszcze tam nas nie widzieli! W przedostatnim dniu akcji ESKA Dowozi trafiliśmy na... osiemnastkę!

Jubilatką jest Nadia, która w tym roku wchodzi w dorosłe życie. Nadia nie wiedziała, że będziemy u niej z dostawą sushi od Koku Sushi Szczecin oraz urodzinowym boksem eskowych gadżetów. Zaśpiewaliśmy sto lat, były życzenia i była zabawa!

Nadia w tym roku wchodzi w dorosłe życie

i

Autor: Eska.pl Nadia w tym roku wchodzi w dorosłe życie

ESKA Dowozi - 26 maja

Powoli odliczamy do końca naszej akcji Eska Dowozi. Dziś odwiedziliśmy industrialną część Szczecina!

Huk, hałas, gięta blacha i szum narzędzi to codzienność dla naszego słuchacza Marka, który pracuje w firmie produkującej bariery energochłonne. Żeby lepiej mu się pracowało, zawieźliśmy do niego torbę od Koku Sushi Szczecin i pomarańczowy ESKA box, w którym ukryty jest mały deser.

Marek pracuje w firmie produkującej bariery energochłonne

i

Autor: Eska.pl Marek pracuje w firmie produkującej bariery energochłonne

​ESKA Dowozi - 25 maja

W ostatnim już tygodniu akcji ESKA Dowozi wjeżdżają naprawdę dłuuuugie tematy!

Na oko to nawet takie 18-metrowe, bo tyle ma autobus miejski kierowany przez naszego słuchacza Wojtka. Dostawę sushi i gadżetów zapowiedzieliśmy śpiewająco! Jak nam poszło? Możecie zobaczyć na Facebooku na profilu ESKA Szczecin News.

Nasi reporterzy  Michał Zaręba i Rafał Ceglarek - w nietypowy sposób zapowiedzieli wizytę u Wojtka. Filmik znajdziecie na naszym Facebooku!

i

Autor: Eska.pl Nasi reporterzy Michał Zaręba i Rafał Ceglarek - w nietypowy sposób zapowiedzieli wizytę u Wojtka. Filmik znajdziecie na naszym Facebooku!

ESKA Dowozi - 24 maja

Zaczęliśmy trzeci tydzień akcji ESKA Dowozi!

Przy ulicy Czesława zapukaliśmy do drzwi Mai, która na co dzień odpowiedzialna jest za pobieranie wymazów w punkcie testów covidowych. To bardzo odpowiedzialne zajęcie, dlatego Maja nie może być głodna! Dostała od nas torbę sushi oraz eskowy box pełen gadżetów. 

Maja ma bardzo odpowiedzialne zajęcie

i

Autor: Eska.pl Maja ma bardzo odpowiedzialne zajęcie

ESKA Dowozi - 20 maja

Dla Serdla serdelek, a dla Gosi sushi? Tak drugi tydzień ESKA Dowozi wyglądać musi!

Nasza dostawa tym razem dotarła do… psa Serdla! Zgłosiła go nasza słuchaczka Gosia, która w zgłoszeniu podesłała nam zdjęcie swojego pupila i poprosiła nas, żebyśmy podrzucili do niej na Niebuszewo torbę od Koku Sushi Szczecin oraz ESKA Box pełen gadżetów. 

Możemy też przyjechać do Was i Waszych zwierzaków! Ślijcie swoje zgłoszenia!

Serdel (i Gosia oczywiście też!) bardzo ucieszyli się z naszej wizyty

i

Autor: Eska.pl Serdel (i Gosia oczywiście też!) bardzo ucieszyli się z naszej wizyty

ESKA Dowozi - 19 maja

Nie samym kotletem słuchacz żyje, więc ESKA Dowozi sushi!

Dlatego napisała do nas Joanna, która mieszka na szczecińskim Warszewie, prosząc nas o zorganizowanie wraz z Koku Sushi Szczecin, orientalnej niespodzianki dla męża i małej córeczki.

Oczywiście podjęliśmy się tego zadania! Spakowaliśmy pomarańczowy ESKA Box oraz zestaw dla całej rodzinki i dostarczyliśmy pod wskazany adres.

Przygotowaliśmy orientalną niespodziankę dla rodziny Joanny z Warszewa

i

Autor: Eska.pl Przygotowaliśmy orientalną niespodziankę dla rodziny Joanny z Warszewa

ESKA Dowozi - 18 maja

Eska Dowozi w Szczecinie dziś po raz siódmy! 

Czy siódemka okazała się szczęśliwa dla Fabiana? Na pewno tak! Nasz słuchacz, niczym samotny kowboj, został w pustym szczecińskim akademiku. Dlatego ruszyliśmy z odsieczą i zapewniliśmy mu dobre towarzystwo i jeszcze lepsze jedzenie!

Fabian w pustym akademiku z wystęsknieniem czekał na nasz przyjazd

i

Autor: Eska.pl Fabian w pustym akademiku z wystęsknieniem czekał na nasz przyjazd

ESKA Dowozi - 17 maja

Eska Dowozi, ale nigdy nie żartuje! Bo tak właśnie zareagowała nasza Słuchaczka Nikola

Wzięłam to za żart! Pomyślałam, że ktoś sobie może żarty zrobił. No ale bardzo się cieszę!” - skomentowała. 

W poniedziałek pojechaliśmy do Nikoli z torbą od Koku Sushi Szczecin i pomarańczowym ESKA Boxem wypełnionym gadżetami. 

Pamiętajcie - jeżeli dzwoni do Was nieznany numer, a wysłaliście zgłoszenie do akcji ESKA Dowozi, to zapewniamy, że to nie jest żart i zaraz po tym telefonie pojawimy się z dobrym jedzeniem i eskowymi gadżetami. Na Wasze zgłoszenia czekamy na Eska.pl!

Nikola myślała, że ktoś robi sobie z niej żarty

i

Autor: Eska.pl Nikola myślała, że ktoś robi sobie z niej żarty

ESKA Dowozi - 14 maja

Dzisiaj Eska dowiozła jedzenie w bardzo bezpieczne miejsce

Nie jechaliśmy jednak do żadnego skarbca, lecz do firmy ochroniarskiej, w której pracuje nasza słuchaczka Agata. 

W zgłoszeniu napisała, że chciałaby podzielić się czymś dobrym ze swoją kierowniczką, a za tydzień obchodzi 26. urodziny. 

Jak dobrze wiecie, Radio ESKA lubi robić niespodzianki, więc Agata nie była zawiedziona!

Agata pracuje w firmie ochroniarskiej

i

Autor: Eska.pl

ESKA Dowozi - 13 maja

Eska Dowozi Wam do domu jedzenie, także po sąsiedzku!

W czwartek wybraliśmy się do Liwii, która mieszka dosłownie parę kroków od naszego szczecińskiego studia. 

W zgłoszeniu Liwia napisała, że jest teraz na urlopie macierzyńskim i choć nazywa się to urlopem, wcale tak nie wygląda. W ramach akcji Eska Dowozi poprosiła nas, abyśmy podrzucili jej co nieco do jedzenia.

ESKA Dowozi - 12 maja

ESKA Dowozi i potrafi naprawdę miło zaskoczyć!

Przekonała się o tym Julia, która kompletnie nie miała pojęcia, że do niej wpadniemy! Do naszej zabawy zgłosił ją chłopak. Przy okazji zrobił niespodziankę też współpracownikom Julii. 

Dziś po raz pierwszy Eska Dowiozła zestaw od Koku Sushi i boxa z eskowymi gadżetami do pracy. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę, bo cała trójka była bardzo głodna iz ogromnym entuzjazmem przyjęła naszą dostawę.

Julia i jej współpracownicy bardzo ucieszyli się z naszej wizyty

i

Autor: Eska.pl Julia i jej współpracownicy bardzo ucieszyli się z naszej wizyty

Eska Dowozi - 11 maja

Za nami kolejny dzień zabawy ESKA Dowozi! Tym razem na szczecińskich Wałach Chrobrego zestaw od Koku Sushi i wypełniony gadżetami ESKA Box dostał Filip. Spotkaliśmy się z nim, kiedy akurat wędkował. Sam nie mógł nic złapać, więc poratowaliśmy go, przywożąc gotową rybkę. 

Filip na co dzień jest fizjoterapeutą, który pomaga osobom starszym w dojściu do pełnej sprawności. W czasie pandemii pracował także w mobilnym punkcie szczepień. Przyzwyczajony jest do niesienia pomocy, więc tym razem to my pomogliśmy jemu… w zaspokojeniu apetytu!

Filip na co dzień jest fizjoterapeutą, który pomaga osobom starszym w dojściu do pełnej sprawności

i

Autor: Eska.pl Filip na co dzień jest fizjoterapeutą, który pomaga osobom starszym w dojściu do pełnej sprawności

ESKA Dowozi - 10 maja

W ramach ESKA Dowozi pierwszą nagrodzoną mieszkanką Szczecina była Paulina. Nasza Słuchaczka studiuje medycynę, pracowała przy pacjentach z COVID-19 i zadeklarowała, że ma najpiękniejszy widok z okna w całym Szczecinie. Sprawdziliśmy i faktycznie! Widok na Stocznię Szczecińską jest cudowny, dlatego Paulina zgarnęła od naszej pomarańczowej ekipy ESKA Box z gadżetami oraz pokaźny pakiet od Koku Sushi.

Paulina ma cudowny widok na Stocznie Szczecińską

i

Autor: Eska.pl Paulina ma cudowny widok na Stocznie Szczecińską

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy. Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE