Dziś w Szczecinie znowu mocno powieje [PROGNOZA POGODY]

2021-10-22 6:39
pogoda
Autor: Engin_Akyurt/Pixabay.com

Wczorajsze wichury dały się we znaki mieszkańcom Szczecina i regionu. W całym Województwie Zachodniopomorskim od wczoraj strażacy wyjeżdżali ponad 1000 razy do interwencji związanych z silnym wiatrem. Dziś również musimy uważać. Podmuchy będą w porywach osiągały nawet 90 km/h.

Przez cały dzień w Szczecinie spodziewamy się także opadów deszczu. Zabieranie ze sobą parasolki nie jest jednak dobrym pomysłem, ponieważ silny wiatr może nam ją połamać. Lepiej wybrać kurtkę przeciwdeszczową. Wartości, jakie zobaczymy dziś na szczecińskich termometrach, będą dużo niższe niż te wczorajsze. Maksymalna temperatura wyniesie 8 stopni Celsjusza. 

Należy pamiętać, żeby wszystkie rzeczy, które wczoraj powynosiliśmy ze swoich balkonów czy ogrodów, dziś zostawić jeszcze w domach i mieszkaniach. Nie parkujmy także pod drzewami, bo może nas czekać niemiłe zaskoczenie. Po prostu uważajmy na siebie!

W Szczecinie pojawiły się specjalne konstrukcje. Pomogą przetrwać zimę małym zwierzętom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE