Sporo słońca i spadek ciśnienia. Najnowsza prognoza na poniedziałek [Pogoda Toruń 28.03.2022]

i

Autor: CC Pixabay.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie ilustracyjne Sporo słońca i spadek ciśnienia. Najnowsza prognoza na poniedziałek [Pogoda Toruń 28.03.2022]

Dziś przewaga chmur, ale słońce czasami też wyjrzy [PROGNOZA POGODY]

2022-04-01 6:00

Kwiecień przywitał nas dość chłodno. W ten piątkowy poranek termometry w naszym mieście pokazują okrągłe "0". Warto jednak podkreślić, że wiejący dość mocno, nieprzyjemny wiatr, sprawia, że odczuwalna temperatura jest o wiele niższa. Jaki będzie weekend? O tym poniżej.

W najcieplejszym momencie dnia, jeżeli o takim możemy dziś w ogóle mówić, termometry w Szczecinie pokażą 8 stopni Celsjusza. Niestety, podmuchy wiatru będą nam uprzykrzały życie przez cały dzień. Na niebie będą dominowały raczej chmury, ale pozytywna informacja jest taka, że padać z nich nie powinno. Na mapach pogodowych widzimy także, że śmiało możemy liczyć na dużą ilość przejaśnień. 

Ciśnienie - stabilne i umiarkowane, a to oznacza, że na kawę dla smaki i do towarzystwa jak najbardziej możemy sobie pozwolić. Nie musi być to jednak czarna mocna z dużą ilością kofeiny. 

Weekend nie przyniesie znaczących zmian w pogodzie. W sobotę oraz niedzielę na termometrach w Szczecinie zobaczymy wartości podobne do tych dzisiejszych, a na niebie będą raczej dominowały chmury. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE