pogoda Szczecin

i

Autor: Paweł Czyżewski

Dużo słońca i przyjemne temperatury. Pogoda na weekend

2022-06-03 5:29

Piątkowy poranek przywitał nas rześko, ale wartości wahające się poniżej 10 stopni Celsjusza, będą towarzyszyły nam bardzo krótko. Z minuty na minutę robi się coraz cieplej i przyjemnej, a weekend w Szczecinie zapowiada się naprawdę pięknie.

Jeszcze przed południem szczecińskie termometry mogą wskazać nawet 20 stopni. Co ważne, na tym nie koniec. W najcieplejszym momencie piątku te wartości mogą osiągnąć poziom nawet 25-25 kresek. Słońce, którego dziś mnóstwo będzie na niebie nad Szczecinem, będzie powodowało, że odczuwalna temperatura będzie jeszcze wyższa. 

Chmur nad naszymi głowami dziś nie zobaczymy, więc o opadach deszczu nie może być mowy. Ciśnienie z kolei będzie się znajdowało na dość wysokim poziomie. Korzystny biomet w połączeniu z piękną wiosenną pogodą będą bardzo korzystni wpływać na nasze samopoczucie. 

Sobota oraz niedziela będą wyglądały bardzo podobnie. Duże ilości promieni słonecznych, temperatury powyżej "20" będą bardzo zachęcały do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Ten widok wkrótce przejdzie do historii. Zniknie jedno z najstarszych torowisk w Szczecinie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE