Drawsko Pomorskie. Niezwykły występ dziecka podczas komunii. "Aż przechodzą ciarki" [NAGRANIE]

2022-05-19 10:15
Drawsko Pomorskie. Niezwykły występ dziecka podczas komunii. Aż przechodzą ciarki [NAGRANIE]
Autor: Facebook: DSI - Drawskie Strony Internetowe Drawsko Pomorskie. Niezwykły występ dziecka podczas komunii. "Aż przechodzą ciarki" [NAGRANIE]

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie w życiu dzieci. Do przyjęcia sakramentu przygotowują się cały rok. By uświetnić całą uroczystość młody mieszkaniec Drawska Pomorskiego – Filip Płażalski – podczas swojej komunii zaśpiewał "Ave Maria". Nagranie z jego występu trafiło do sieci i skradło serca tysięcy internautów!

Sezon komunijny w pełni! Sakrament komunii przyjęli ostatnio mali mieszkańcy Drawska Pomorskiego. Jeden z nich postanowił zadbać o niezwykłą oprawę uroczystości. Filip Płażalski, znany w regionie ze swojego niebywałego talentu wokalnego, w trakcie komunii chwycił za mikrofon i zaśpiewał pieśń "Ave Maria". Nagranie z występu opublikował na Facebooku portal DSI - Drawskie Strony Internetowe. – Filip Plażalski w drawskim kościele. Niebywała skala głosu – czytamy w opisie pod filmem.

Pod nagraniem pojawiło się ponad 40 tys. polubień, tysiące komentarzy i udostępnień. Internauci są pod ogromnym wrażeniem, jak wielki ma talent.

Wielkie brawa! Coś pięknego. Aż ciarki przechodzą!

Coś pięknego ciarki przeszły mnie po całym ciele. Niesamowity talent. Brawo jesteś cudownym chłopcem. Łzy nachodzą do oczu ze wzruszenia.

Cudowny anielski głos, rodzice dbajcie o ten talent Filipka.

Rośnie nam następny Ochman, cudowny głos.

Rodzice, zróbcie wszystko, żeby ten młody człowiek trafił do najlepszych szkół i profesorów. Głos przecudny. Nie można go zmarnować. Moje szczególne gratulacje.

Paulina Matysiak – Pieniądze to nie wszystko
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE