Dobra informacja dla szczecińskich kierowców! Długo remontowana ulica już otwarta

2020-12-21 14:48
Ulica Jarogniewa po remonice
Autor: Materiały prasowe Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie

Mowa o ulicy Jarogniewa. Na tę wiadomość czekali zmotoryzowani mieszkańcy poruszający się w okolicy ulic Świętoborzyców oraz Wilczej w Szczecinie.

"Pomarańczowi" zabrali zapory drogowe i tym samym udostępnili świeżo wyremontowaną asfaltową jezdnię. Co nowego jeszcze czeka na Szczecinian?

Inwestycja objęła przebudowę jezdni, miejsc postojowych i chodników. Dodatkowo postawiono kilka elementów małej architektury, powstało oznakowanie pionowe i poziome drogi, a także montaż elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.

- mówi Hanna Pieczyńska, rzecznik Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. Jak dodaje rzecznik, może się jeszcze zdarzyć, że kierowcy zobaczą drogowców. Będą oni dokonywać poprawek zleconych przez inwestora. Remont kosztował ZDiTM ponad 3,5 miliona złotych.

Mikołajkowy tramwaj na ulicach Szczecina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE