Skierka i Barański

i

Autor: Izabela Skierska Instagram/Tomasz Barański Facebook

Gwiazdy

Czy to nowy najgorętszy romans w polskim showbiznesie? Połączył ich "Taniec z Gwiazdami"!

2024-04-16 12:08

Każdy wie, że sensualny taniec potrafi rozpalić uczucia w niejednej parze. Tomasz Barański i Izabela Skierska pracowali razem w najnowszym sezonie "Tańca z Gwiazdami", ale jak się okazuje, ich relacja może być daleka od stricte profesjonalnej. Paparazzi przyłapali ich... na randce!

"Taniec z Gwiazdami" łączy pary! 

Program "Taniec z Gwiazdami" stanowił początek niejednego romansu. Każdy pamięta głośny związek Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek, a także jeszcze bardziej spektakularny rozwód. Dochodzą nas słuchy, jakoby kolejną parę miał połączyć nie tylko parkiet, ale i namiętne uczucie. 

Tomasz Barański to główny choreograf 14. edycji hitowego programu Polsatu. Z kolei Izabela Skierska jeszcze niedawno stanowiła duet z aktorem Aleksem Mackiewiczem. Tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że para została przyłapana... na randce! 

Gorące spotkanie Barańskiego i Skierskiej 

Jak donosi tygodnik, para miała trzymać się za ręce i nie szczędzić sobie czułości. Wcale się temu nie dziwimy, nie od dzisiaj wiadomo, że tancerze są niezwykle namiętnymi osobami!

Para doskonale bawiła się w swoim towarzystwie, żartowała, trzymała się za ręce, a z ust ukochanych nie schodziły uśmiechy - czytamy w tygodniku

Czy parę połączy coś głębszego? Tomasz Barański jest znany ze swojego bujnego życia towarzyskiego. W przeszłości był związany m.in. z Edytą Herbuś. Czy Izabela Skierska będzie tą jedyną? Pozostaje nam tylko czekać, jak rozwinie się związek tancerzy. 

Zobaczcie, jak prezentowała się Izabela Skierska w duecie z Aleksem Mackiewiczem w ostatnim sezonie "Tańca z Gwiazdami" 

Taniec z gwiazdami. Nagła wiadomość od Roksany Węgiel tuż przed występem!