Szczecin

i

Autor: Paula Dąbrowska

Weekend w Szczecinie. Mecze Pogoni, Wielki Charytatywny Kiermasz oraz pokaz w Zamku Książąt Pomorskich 4.03-5.03

Najbliższy weekend w Szczecinie obfituje w nie tylko wydarzenia kulturalne, ale i sportowe! Czeka nas domowy mecz Pogoni, zarówno tej piłkarskiej, jak i handballowej. Do tego pokaz bajek oscarowych oraz wspaniały kiermasz

Weekend w Szczecinie 4.03-5.03. Plan wydarzeń

Dzieje się naprawdę sporo. Kilka meczów, ciekawe wystawy, dobra muzyka oraz atrakcje dla dzieci.

Targi Pyszności na Warszewie

Co tydzień w każdą sobotę w godz. 9-13 w Centrum Aktywności Lokalnej przy ulicy Szczecińskiej 12 można zakupić pyszne ciasta, wiejskie jaja oraz domowe dżemy. Znajdzie się też coś dla fanów mięsa: domowe wędliny oraz pasztety.

Kiermasz Charytatywny

Już w sobotę w godz. 10-14 przy ul. Sambora 4 będzie Wielki Kiermasz Charytatywny. Podczas tego wydarzenia będzie można spotkać żołnierzy oraz zakupić liczne skarby. Głównym celem zbiórki jest zbiór pieniędzy na przygotowanie paczek dla weteranów i kombatantów.

Pokazy Cyrkowe na Scenie Antygrawitacji

Youth Circus Variété wystąpi już w najbliższą sobotę. Będzie trapez, hula hop, pokazy świetlne i o wiele więcej! Wydarzenie rozpoczyna się o 18 przy ulicy Jodłowej 25. Bilety kosztują 30 zł.

Piłkarze ręczni Pogoni i ich mecz

Szczypiorniści podejmą Unię Tarnów. Początek spotkania o 15 w hali przy ul. Twardowskiego. Bilet kosztuje 25 zł (normalny) oraz 15 zł (ulgowy).

Chemik Police gra w Netto Arenie

Policzanki podejmą Energę AZS Kalisz. Początek spotkania już o godzinie 19. Bilety kosztują od 10 do 25 zł.

Zamek Książąt Pomorskich i pokaz Oscarów 2023

O 19:15 rozpocznie się wielki seans krótkometrażowych filmów animowanych. Do obejrzenia będą „Chłopiec, kret, lis i koń”, „Latający żeglarz”, „Handlarze lodu”, „Rok siusiaków” i „Struś powiedział mi, że świat nie istnieje i chyba mu wierzę”. Bilety od 16 do 18 zł.

„Less Waste Market” w Hali Odra

Już w niedzielę, 5 marca od 12 do 17 w hali przy bulwarze Beniowskiego będzie wielki targ rzeczy używanych. Dla odwiedzających jest wstęp bezpłatny.

Granie w bule na Pogodnie

W niedzielę w godzinach 11:30-14:00 przy ulicy Brodzińskiego na szczecińskim Pogodnie odbędzie się nauka oraz wspólne granie w bule.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE