Zabawne

"Brak miejsca... wskakuj do bagażnika". Hitowa przejażdżka karawanem obiegła internet

2023-03-30 11:26

Na facebookowym profilu "Stop Cham" pojawiło się absurdalne wideo ze Szczecinem w roli głównej. Widać na nim, jak dwóch mężczyzn otwiera bagażnik karawanu... po czym jeden z nich do niego wskakuje! Wiemy, że czasami może zabraknąć miejsca w zapakowanym po brzegi pojeździe, ale nie polecamy takich rozwiązań!

Podróż karawanem w Szczecinie

29 marca na facebookowym profilu "Stop Cham" pojawił się filmik pt. "Brak miejsca... wskakuj do bagażnika. Podróż karawanem". Widać na nim, jak na ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego w Szczecinie dwóch mężczyzn stoi przy dużym, czarnym karawanie marki Ford Transit. Po chwili otwierają bagażnik, a jeden z mężczyzn do niego wskakuje! Na nagraniu widać, że wnętrze pojazdu jest wypełnione po brzegi kwiatami i innymi przedmiotami związanymi z branżą pogrzebową. My polecamy jednak tradycyjnie zamówić taksówkę, zamiast bawić się w tak upiorną przejażdżkę!

Internauci reagują na kuriozalne wideo ze Szczecina

Użytkownicy portalu Facebook wykazali się dużym poczuciem humoru w komentarzach pod filmikiem. Niektórzy sugerowali co mężczyzna powinien robić podczas kontroli policji:

W razie kontroli niech udaje trupa, w trumnie miałby wygodniej poleżeć na poduszce - napisał Pan Piotr

Inni docenili zaangażowanie pracowników firmy grabarskiej:

Porządna firma. Bezpieczny transport trumny na 1. miejscu - zauważyła Pani Kasia

Serca internautów podbił jednak Pan Jacek, który postanowił podzielić się osobistą historią (mamy nadzieję, że jednak fałszywą):

Raz po nieudanym rabunku wieźliśmy trupa w bagażniku, gdy policja zatrzymała nas przypadkiem do kontroli i kazała otworzyć bagażnik. Powiedziałem, że gość śpi po imprezie i żeby go nie budzić, wlepili nam mandat i pojechaliśmy dalej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE