Andrzej Duda i Twitter

i

Autor: PAP/Twitter

Polityka

Andrzej Duda zaliczył wpadkę na Twitterze. Tomasz Siemoniak szybko skomentował

2023-03-17 11:59

Minister Obrony Narodowej, Mariusz Błaszczak przekazał w czwartek rano, że Ukraińcy mają złożyć zamówienie na karabinki Grot. Kilka godzin później zareagował Andrzej Duda, choć można przypuszczać, że pomylił wiadomości… A być może - odbiorcę tweeta.

Andrzej Duda komentuje wpis MON. Wpis szybko usunięto, ale screen został

Mariusz Błaszczak, Minister Obrony Narodowej w programie „Sygnały Dnia” w Programie Pierwszym Polskiego Radia poinformował, że Ukraińcy planują zamówić karabinku Grot z firmy w Radomiu. News opublikowano na Twitterze chwilę po 7. Około 17 zareagował Andrzej Duda. Jednak jego wpis zniknął tak szybko, jak się pojawił. Można odnieść wrażenie, że kto inny miał być jego odbiorcą…

"Nie, nie było takich ustaleń. Szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym, ale też jak widać nie dał mi tego. A mógł dać do ogłoszenia jutro w Radomiu. Życie…" - napisał Andrzej Duda.

Szybko sprawę skomentował poseł i były Minister Obrony Narodowe, Tomasz Siemoniak.

- Prezydent zapewne omyłkowo umieścił swoją odpowiedź na TT zamiast wysłać do pytającego. Pokazuje to relacje w obozie władzy, ale przede wszystkim chorobliwą autopromocję ministra obrony. Nie dogoni jednak premiera, który prywatnie na reklamowanie siebie wydaje więcej niż zarabia – napisał na swoim Twitterze.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE