Zwolnienia w starachowickim MAN-ie! To dopiero początek(AUDIO)

2020-03-02 20:17
MAN Starachowice
Autor: facebook/com Marek Materek

W starachowickim MAN-ie doszło do kolejnych zwolnień pracowników. W ubiegły piątek około 50 osób dostało wymówienia, lub nie zostały im przedłużone umowy o pracę. Stało się to niespodziewanie, ani pracownicy ani związki zawodowe nie zostały o tym poinformowane.

"Zwolnienia dotknęły zarówno pracowników zatrudnionych bezpośrednio w MAN, jak i za pośrednictwem agencji pracy tymczasowej- poinformował nas Jan Seweryn szef Związków Zawodowych Solidarność. Jak wynika z informacji przedstawicieli Zarządu firmy, nie są to ostatnie zwolnienia. Nie zostaliśmy o tym wcześniej poinformowani, nie mówił o tym także prezes  podczas spotkania z załogą. Nie jest to ani uczciwe ani tym bardziej eleganckie" dodał Jan Seweryn.

O zwolnieniach mówi Jan Seweryn Szef ZZ Solidarność w MAN-ie

Przypomnijmy: W grudniu ubiegłego roku i w styczniu bieżącego roku zwolniono w starachowickim zakładzie MAN-a prawie 250 osób. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE