Obwodnica Starachowic z lotu ptaka

i

Autor: Fabe Polska Obwodnica Starachowic z lotu ptaka

Obwodnica Starachowic

Zobaczcie jak wygląda budowa obwodnicy Starachowic z lotu ptaka [WIDEO]

2024-02-14 11:57

Trwają prace związane z budową północno-zachodniej obwodnicy Starachowic. Zgodnie z planem nową drogą mamy przejechać w czerwcu tego roku. Koszt budowy to blisko 140 milionów złotych, a wykonawcą jest firma Fabe Polska, której ostatnio udało się uchwycić plac budowy w zimowej scenerii. Zobaczcie wideo z lotu ptaka.

Budowa północno-zachodniej obwodnicy Starachowic z lotu ptaka

Mamy dla Was naprawdę zimowe zdjęcia, które udało się nam zrobić na budowie drogi wojewódzkiej nr 744 w Starachowicach. Właśnie w tym magicznym klimacie uchwyciliśmy piękny zachód słońca - jeden z tych widoków, które zapierają dech w piersiach. Na tle malowniczej zimowej scenerii, estakada wygląda jeszcze bardziej spektakularnie! To niezwykle ważna inwestycja, która przyczyni się do usprawnienia naszej komunikacji, bezpieczeństwa i wygody podróżowania - pisze na swoim fanpage wykonawca zadania, firma Fabe Polska.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Rządowego Programu Uzupełnienia Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Drogowej – Mosty dla Regionów na poziomie 96,6 mln złotych, reszta pieniędzy pochodzi z budżetu województwa. Północno-zachodnią obwodnicą Starachowic powinniśmy przejechać już w czerwcu.

Budowa północno-zachodniej obwodnicy Starachowic

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia? Nagrałeś interesujący materiał? Podziel się z nami, a my zapewnimy Ci anonimowość. Pisz [email protected] lub prześlij wiadomość Messengerem. Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy