Wypadek na drodze Starachowice - Tychów

i

Autor: Bartosz Manicz Wypadek na drodze Starachowice - Tychów

Wypadek

Wypadek na drodze Starachowice - Tychów. 6-letni chłopiec zabrany śmigłowcem do szpitala

2023-05-20 20:34

W sobotni wieczór starachowickie służby zostały postawione na nogi. Przed godziną 20 na trasie Starachowice - Tychów Stary osobowy Seat wypadł z drogi. 6-letni chłopiec został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do nas o godzinie 19:49. Wynikało z niego, że osobowym Seatem podróżowały dwie dorosłe osoby i troje dzieci. Po dojeździe na miejsce okazało się, że samochód znajduje się poza obrysem jezdni. Wszystkie osoby przed przybyciem służb opuściły pojazd o własnych siłach. Ratownicy udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy. Jeden z nich stwierdził, że konieczne jest zadysponowanie śmigłowca LPR ponieważ 6-letni chłopiec uskarżał się na ból karku. Pozostałe osoby również zostały zabrane do szpitala - powiedział nam Artur Obara, dyżurny KP PSP w Starachowicach.

Kierująca Seatem 31-letnia kobieta chciała wyprzedzić inny samochód, po czym straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok. Razem z nią podróżowała 30-letnia kobieta oraz troje dzieci w wieku 2, 5 i 6 lat. Zarówno dzieci, jak i kierująca samochodem 31-latka zostali zabrani do szpitali. Kobieta była trzeźwa - dodaje Paweł Kusiak, oficer prasowy KPP w Starachowicach.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE