Wraca DUB IT! Fani motoryzacji nie mogą przegapić tej imprezy [ZDJĘCIA]

2022-06-21 9:48
Festiwal Tuningu DUB IT! w Kielcach
Autor: Targi Kielce

Na ten moment wszyscy fani motoryzacji czekali bardzo długo. Po przerwie spowodowanej pandemią w Targach Kielce po raz dziewiąty odbędzie się Festiwal Tuningu DUB IT! Impreza już w najbliższy weekend.

Festiwal DUB IT! powraca z bardzo mocnym uderzeniem.

- Wracamy trochę do korzeni, ale z dużo większą skalą niż do tej pory - mówi nam Bartosz Nowakowski, menadżer festiwalu. - Widzimy, że wśród gości jest ogromny głód spotykania się. Pasjonaci motoryzacji zjadą do Kielc z całej Polski. Liczba projektów, które będą na targach, jest naprawdę spora, a ich jakość robi ogromne wrażenie - dodaje.

Samych projektów modyfikowanych będzie w Kielcach ponad 200, a kolejne zgłoszenia wciąż spływają. Na tym jednak nie koniec. 

- Dodatkowo będzie duża strefa Supercarów, z autami marki Lamborghini, Ferrari czy Porsche. Do tego duża strefa klasyków i youngtimerów, pełna aut, o które właściciele dbają tak, że pomimo swojego wieku, one wyglądają jak fabrycznie nowe. Ogromną atrakcją dla gości mogą też być co-drivey z Kubą Przygońskim, który na naszym torze do driftu będzie robił pokazy - wylicza Bartosz Nowakowski. 

Festiwal Dub It! odbędzie się w Kielcach już 25 i 26 czerwca.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE