WOW co za szczęście! W Ostrowcu Świętokrzyskim ktoś wygrał ponad 24 mln w LOTTO

2021-06-23 11:24
WOW co za szczęście! W Ostrowcu Świętokrzyskim ktoś wygrał ponad 24 mln w LOTTO
Autor: Unsplash/dylan_nolte WOW co za szczęście! W Ostrowcu Świętokrzyskim ktoś wygrał ponad 24 mln w LOTTO

To najwyższa wygrana w tym roku w grach LOTTO! Po wczorajszym losowaniu Lotto rozbiciu uległa kumulacja, która rosła od 22 maja, czyli przez 14 losowań. Główna wygrana w wysokości 24 455 755 zł trafi do osoby, która zagrała w Ostrowcu Świętokrzyskim. To najwyższa wygrana odnotowana w tym roku w grach LOTTO!

Rekordowe temperatury w Polsce najwyraźniej sprzyjają rekordowym kwotom, bowiem we wczorajszym losowaniu Lotto odnotowano najwyższą w tym roku wygraną: równo 24 455 755 zł! A oto liczby wylosowane 22 czerwca w Lotto: 9, 10, 14, 23, 25, 44.

Gracze Lotto wielokrotnie wstrzymywali oddech w trakcie rosnącej od 22 maja kumulacji. Ostatecznie wylosowane liczby znalazły się na kuponie osoby, która zagrała na chybił trafił w punkcie LOTTO mieszczącym się przy ul. Sienkiewicza 84 w Ostrowcu Świętokrzyskim. To już trzeci Lottomilioner na koncie tego miasta – gratulujemy! - informują organizatorzy loterii

Wczorajsza wysoka wygrana jest efektem rośnięcia kumulacji na przestrzeni 14 losowań. W tym czasie oprócz trafionej „szóstki” wartej ponad 24,4 mln zł gracze Lotto trafili także prawie 830 tys. wygranych niższych stopni na łączną kwotę ponad 31 mln zł. Ponadto dzięki ich grze przekazano wysokie dopłaty na fundusze celowe, m.in. ponad 20,4 mln zł na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej i ponad 5,4 mln zł na Fundusz Promocji Kultury.

Najbliższe losowanie Lotto, w którym do wygrania będzie 2 000 000 zł odbędzie się już w czwartek. Transmisja losowania o godz. 21:50 w TVP3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube.

Trump przegrał MILION DOLARÓW stawiając na wygraną Gołoty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE