Włamanie do jednej ze szkół średnich w Starachowicach! Są duże straty

2021-10-12 13:49
Włamanie do jednej ze szkół średnich w Starachowicach! Są duże straty
Autor: Starostwo Powiatowe w Starachowicach Włamanie do jednej ze szkół średnich w Starachowicach! Są duże straty

Starachowicka policja poszukuje sprawcy włamania do jednej ze starachowickich szkół średnich, gdzie prowadzony jest remont. Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Rabuś skradł narzędzia warte ponad 7 tysięcy złotych. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć do kradzieży prawdopodobnie doszło w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Szkolnej w Starachowicach.

W poniedziałek, 11 października sprawca włamał się do jednej ze szkół średnich w Starachowicach, gdzie aktualnie prowadzony jest remont. Łupem rabusia padły różnego rodzaju elektronarzędzia. Straty oszacowane zostały na kwotę ponad 7-miu tysięcy złotych - powiedział nam Paweł Kusiak, rzecznik KPP w Starachowicach.

Przypomnijmy, że w marcu doszło do włamania do jednego z przedszkoli na terenie Starachowic. Z jednego z pomieszczeń po sforsowaniu zabezpieczeń w szafie pancernej skradziono wówczas ponad dziewięć tysięcy złotych. 

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Czy jesteś urodzonym zwycięzcą?

Pytanie 1 z 9
Lubisz planować swoje obowiązki, czy działasz spontanicznie?
Szczepienia na Podkarpaciu. Jest tragicznie źle
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE