Wiemy kiedy skończy się ruch wahadłowy na Radomskiej

2021-10-27 10:42
Wiemy kiedy skończy się ruch wahadłowy na Radomskiej
Autor: Dawid Bąk Wiemy kiedy skończy się ruch wahadłowy na Radomskiej

Od 23 września na ulicy Radomskiej w sąsiedztwie z Konstytucji 3 Maja zmagamy się z poważnymi utrudnieniami. W związku z pracami na linii wodociągowej obowiązuje ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Mocno w tym miejscu korkuje się zwłaszcza w godzinach popołudniowego szczytu. Kiedy prace się zakończą? Czy na Wszystkich Świętych będziemy mogli już korzystać z obydwu pasów drogi?

Dziś planujemy ostatnie prace na ulicy Radomskiej w sąsiedztwie z Konstytucji 3 Maja. Myślę, że dzisiejszego popołudnia, najpóźniej jutro rano ruch wahadłowy zostanie zlikwidowany - powiedział nam Dominik Podsiadło, dyrektor od spraw wykonawstwa z Budromost Starachowice.

Prace przy linii wodociągowej na ulicy Radomskiej miały potrwać do trzech tygodni, a przedłużyły się do miesiąca z okładem. Nadal zamknięta pozostaje ulica Konstytucji 3 Maja. W tym przypadku zgodnie z terminem przetargowym ten etap prac ma potrwać do 22 listopada.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Czy twoja rodzina zdrowo się odżywia?

Pytanie 1 z 7
Czy w waszym domu dzieci jedzą to samo co rodzice?
Trwa remont parkingu przy rzeszowskim Ratuszu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE