Wielkie otwarcie LODOWISKA w Starachowicach za nami

i

Autor: Miasto Starachowice Wielkie otwarcie LODOWISKA w Starachowicach za nami

Wielkie otwarcie LODOWISKA w Starachowicach za nami [GALERIA]

2021-12-06 10:52

Sezon na lodowisku oficjalnie się rozpoczął. W sobotę, 4 grudnia w Starachowicach na terenach rekreacyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Szkolnej odbyło się WIELKIE OTWARCIE lodowiska pod chmurką. Powierzchnia lodowiska to 600m2, a jego wymiary to: 20 x 30m. Jeśli pogoda będzie łaskawa z lodowiska będziemy mogli korzystać do końca lutego.

Wielkie otwarcie LODOWISKA w Starachowicach za nami

i

Autor: Miasto Starachowice Wielkie otwarcie LODOWISKA w Starachowicach za nami

Na starachowiczan, którzy sobotni wieczór postanowili spędzić na lodowisku przy ulicy Szkolnej czekało mnóstwo atrakcji. Były między innymi pokazy jazdy figurowej na lodzie, pokazowy trening hokejowy, otwarte warsztaty nauki jazdy na łyżwach, animacje i konkursy oraz towarzyski mecz hokejowy pomiędzy drużynami PIRACI SKARŻYSKO–ROLA RADOM, w którym nasi sąsiedzi zza miedzy pokonali kolegów z Radomia 4:0.

Koszt wynajmu tego lodowiska to 124 tysiące złotych netto za trzy miesiące użytkowania i to jest najniższa cena jaka uzyskaliśmy. Lodowisko w tej cenie mamy łącznie z wypożyczalnią i maszyną do czyszczenia lodu. Planujemy też zajęcia wychowania fizycznego dla starachowickich szkół, które mogą odbywać się w godzinach dopołudniowych, te zajęcia będą bezpłatne - zapowiada Krzysztof Szczygieł, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach.

Cennik (za godzinę)

  • bilet normalny - 10 zł

  • bilet ulgowy - 5 zł

  • bilet rodzinny – 15 zł (rodzic, rodzice z dziećmi)

  • wypożyczenie łyżew - 10 zł

  • wypożyczenie kasku ochronnego - 5 zł

  • ostrzenie łyżew - 10 zł

  • wypożyczenie "Misia" lub "Delfina" do nauki jazdy - 10 zł

Przy sprzyjających warunkach pogodowych lodowisko czynne będzie do końca lutego, codziennie w godzinach od 9:30 do 21:30.

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

QUIZ. Najpopularniejsze hasła z krzyżówek. Dasz radę?

Pytanie 1 z 10
Karta z czerwonym rombem?
Przygotowania do otwarcia lodowiska w Starachowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE