W sobotę utrudnienia na drogach w Starachowicach i w powiecie

2021-09-21 11:42
W sobotę utrudnienia w ruchu w Starachowicach i w powiecie
Autor: pixabay.com W sobotę utrudnienia w ruchu w Starachowicach i w powiecie

W sobotę, 25 września w Starachowicach kolejne kolarskie emocje. Ulicami naszego miasta i powiatu przejedzie Europa Starachowice Race. Będzie to finałowy wyścig kolarski dla amatorów prestiżowego cyklu TCE Classic Race. W związku z imprezą w godzinach od 10:00 do 13:00 będą utrudnienia w ruchu.

Trasa odcinka dojazdowego do właściwego ścigania prowadzi z Hotelu Europa ulicą Batalionów Chłopskich w kierunku Ronda Górników Starachowickich, następnie ulicami Szkolną, Partyzantów, Kopalnianą, do Ronda Solidarności. Na rondzie zawodnicy pojadą zjazdem w al. Armii Krajowej, do ronda z ulicą Iłżecką, zjazdem do Ronda Zbigniewa Rafalskiego i dalej Iłżecką, a następnie Długą wyjadą ze Starachowic.

Zawodnicy pojadą przez Adamów w prawo w ul. Szkolną, a następnie pod wiaduktem kolejowym ul. Kolejową dojadą do mostu nad Zalewem Brodzkim (tutaj następuje start ostry wyścigów na dystansie Fun pierwsza grupa Mężczyzn i druga Kobiet) i jadąc dalej prosto ul. Słoneczną dojeżdżają do skrzyżowania z DK 42, na którym jadą prosto wkierunku Dąbrowy. Następnie kolarze skręcą w prawo w kierunku Rzepina, gdzie jadąc cały czas prosto przejadą przez DW 756 w kierunku Radkowic. Po dojechaniu do skrzyżowania z drogą w kierunku Podradkowic pojadą prosto i zaczynają rundę PRO – 2 rundy, Fun – 1 runda - informują organizatorzy.

Po pokonaniu odpowiedniej ilości rund z Podradkowic wyścig skręci w lewo i odcinkiem dojazdowym wróci tą samą trasą do Starachowic. Po wjechaniu do miasta zawodnicy skręcą w prawo w ul. Krańcową, a następnie w prawo w ul. Iłżecką, a z niej po wyjechaniu ze Starachowic w lewo w ul. Henryk Szyb i ul. Leśną ponownie wrócą do Starachowic.

Następnie kolarze pojadą na rondzie prosto i z ul. Leśnej w prawo w ul. Kopalnianą, w lewo ul. Partyzantów, dalej w prawo w ul. Lipową i w lewo w ul. Iglastą i z niej po dojechaniu do Ronda Górników Starachowickich pierwszym zjazdem w prawo na ul. Batalionów Chłopskich w kierunku Mety zlokalizowanej na wysokości Hotelu Europa.

Utrudnienia odczują też pasażerowie komunikacji miejskiej.

Utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej
Autor: ZEC Komunikacja Miejska Utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej

Polub nasz fanpage ESKA Starachowice News na Facebooku! Znajdziesz tam najświeższe informacje z Twojego miasta i okolicy

Jaki mężczyzna do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Jak opiszesz swój temperament?
Kolarz Krzysztof Jarzębski objechał całą Polskę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE